Kongresové prostory

Kongresový sál, kapacita - až 300 míst (Sestavy, Tech. parametry)

Klimatizovaný kongresový sál s bezbariérovým přístupem, kapacitou až 300 míst, vhodný pro pořádání kongresů, konferencí, technických seminářů na akademické půdě ČVUT, firemních a společenských akcí splňuje požadavky i náročnějších pořadatelů s možností připojení k ostatním prostorům Kongresového centra. Kongresový sál nabízí pokrytí WiFi internet zdarma.


Salonek Kongresového sálu, kapacita - až 61 míst (Sestavy, Tech. parametry)

Salonek s bezbariérovým přístupem, kapacitou až 60 míst, vhodný pro pořádání, konferencí, technických seminářů na akademické půdě ČVUT, rautů, coffee breaků, firemních a společenských akcí s možností připojení k ostatním prostorům Kongresového centra. Salonek nabízí pokrytí WiFi internet zdarma.


Galerie Kongresového sálu, kapacita - až 101 míst (Sestavy, Tech. parametry)

Galerie s bezbariérovým přístupem, kapacitou až 80 míst, vhodný pro pořádání konferencí, technických seminářů na akademické půdě ČVUT, rautů, coffee breaků, firemních, společenských akcí a výstav s možností připojení k ostatním prostorům Kongresového centra. Galerie nabízí pokrytí WiFi internet zdarma.


Zasedací místnost "VELKÁ UČEBNA", kapacita - až 50 míst (Půdorys)

Velká učebna s vlastním vstupem nebo možností připojení ke kongresovému sálu, kapacitou až 50 míst, vhodný pro pořádání, technických seminářů na akademické půdě ČVUT. Učebna nabízí pokrytí WiFi internet zdarma.


Zasedací místnost "MALÁ UČEBNA", kapacita - až 34 míst (Půdorys)

Malá učebna s vlastním vstupem nebo možností připojení k kongresovému sálu, kapacitou až 40 míst, vhodný pro pořádání, technických seminářů na akademické půdě ČVUT. Učebna nabízí pokrytí WiFi internet zdarma.


Atrium

Atraktivní prostor za kongresovým sálem se samostatným vstupem a vlastním zázemím s možností připojení k ostatním prostorům Kongresového centra. Vhodné pro menší rauty, koncerty, coffee breaky, číše vína, tiskové konference, VIP zázemí. Atrium nabízí pokrytí WiFi internet zdarma.Ostatní prostory

Všechny půdorysy

 

FotoKongresy

Reprezentativní prostory pro kongresy a konference. Spolupracujeme s největšími pořadateli v ČR i ve světě.

Hotel / Hostel

Možnost ubytování až pro 250 hostů v tříhvězdičkovém hotelu Masarykova kolej..

Restaurace

Restaurace v budově s kapacitou 140 míst a možností cateringu v congresových prostorách..

Parkoviště zdarma